tendentotsikko.jpg (24267 bytes)

Tendent -hammaslaboratoriot

Alla on lueteltu kaikki Tendent-ketjun hammaslaboratoriot yhteystietoineen. Klikkaamalla laboratorion sähköpostilinkkiä saat suoran sähköpostiyhteyden kyseiseen laboratorioon.

Hammaslaboratorio Autio Oy
Itsenäisyydenkatu 39 C 81
28100 Pori
Puhelin (02) 633 6644
Sähköposti: autio@tendent.com
Dental Team Oy
Kauppakatu 14 A
40100 Jyväskylä
Puhelin (014) 337 5200
Faksi    (014) 216 215
Sähköposti: dentalteam@tendent.com
Facebook: Dental Team Oy
Hammaslaboratorio Dentrio Oy
Näsilinnankatu 21 A 20
33210 Tampere
Puhelin (03) 214 8390 
Faksi    (03) 214 8590
Sähköposti: dentrio@tendent.com

Dent-Thema Oy

Pasilan puistotie 8
00240 Helsinki
Puhelin (09) 8775 0905
Faksi   (09) 8775 0906
Sähköposti: dentthema@dentthema.fi

Hammaslaboratorio Hammaslinja Oy
Hapelähteenkatu 41
70110 Kuopio
Puhelin 044 059 1159
Sähköposti: hammaslinja@outlook.com

Oy Hammastekniikka / Tandteknik Ab
Raastuvankatu 21 B 10
65100 Vaasa
Puhelin (06) 322 6300
Faksi    (06) 322 6310
Sähköposti: hammastekniikka@tendent.com
Facebook: Hammastekniikka Oy

Hammaslaboratorio Hammas-Tiimi Oy
Rautatienkatu 21 B
15110 Lahti
Puhelin (03) 752 7577
Faksi    (03) 752 7578
Sähköposti: hammastiimi@tendent.com

Hammaslaboratorio Harri Loukonen Oy
Puutarhakatu 12, 2.krs
20100 Turku
Puhelin (02) 277 1277
Sähköposti: info@hammaslaboratorioloukonen.fi

Hammaslaboratorio Joen Hammas Oy
Kauppakatu 27 b A 35
80100 Joensuu
Puhelin (013) 224 666
Sähköposti: joenhammas@gmail.com

Erikoishammasteknikko Kai Ilkka Oy
Saaristonkatu 27
90100 Oulu
Puhelin (08) 311 4444
Sähköposti: kai.ilkka@tendent.com
Hammaslaboratorio Nieminen Oy
Birger Jarlin katu 11 C
13100 Hämeenlinna
Puhelin (03) 612 1456
Faksi    (03) 612 1457
Sähköposti: ari.nieminen@tendent.com
Kotkan Hammaslaboratorio Oy
Ruotsinsalmenkatu 17 C
48100 Kotka
Puhelin (05) 213 525
Faksi    (05) 213 505
Sähköposti: fransas@sci.fi
Vident Oy
Tietäjäntie 4
02130 Espoo
Puhelin (09) 656 840
Faksi    (09) 6843 2510
Sähköposti: vident@tendent.com

Takaisin pääsivulle